ТОЛЬКО ЧТО

2021.07.28

Услід за Хомчаком позбавилася посади і його молода дружина

Picture

Кабінет міністрів України погодив кандидатуру нового голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Відповідне рішення ухвалено під час засідання уряду.

Зокрема, погоджено кандидатуру В’ячеслава Чауса.

У жовтні 2020 року президент Володимир Зеленський призначив екс-заступницю керівника Офісу керівника держави Анну Коваленко головою Чернігівської обласної державної адміністрації, звільнивши з цієї посади Андрія Прокопенка.

Коваленко –  громадська активістка, журналістка, сотниця 39-ї жіночої сотні Самооборони Майдану, колишня радниця трьох міністрів оборони та міністра інформаційної політики. Експерт з питань оборони та безпеки. У 2019 році була обрана народним депутатом від "Слуги народу".

Торік 30-річна Коваленко вийшла заміж за 53-річного Головнокомандувача Збройних Сил України Руслана Хомчака. У пари в січні народилась дівчинка Марія. 

Учора, 27 липня, на брифінгу прес-секретар президента України Сергій Нікіфоров повідомив про звільнення Хомчака та призначення на його посаду командувача військами оперативного командування "Північ" Валерія Залужного.

Хомчак перейде на посаду першого заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони.

Раніше відомий український співак та волонтер, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя
заявляв, що Анна Коваленко відзначилась неоднозначною поведінкою, коли активісти і правоохоронці намагались викрити махінації в системі медичного забезпечення Збройних сил України.

Cпівак розповів про свій досвід спілкування з Ганною Коваленко, яка обіймала посаду заступника голови Офісу президента, і зазначив, що йому тепер стала зрозуміла поведінка цієї політикині. Зокрема артист згадав: «Коли друг Руслана Хомчака, начальник медичних сил ЗСУ Ігор Хоменко, вперше за всю історію українських миротворчих місій відправив у Конго не вакцинованих військових, а я висвітлив публічно цей факт, першою хто мені зателефонувала, була заступниця голови Офісу президента Ганна Коваленко. Перериваючи моє інтерв’ю журналістам, вона кричала у слухавку, переконувала, що вакцинація не потрібна і що Хоменко вчинив правильною Тоді я подумав що це просто некомпетентність».

Також співак зазначає, що питання про результати розслідування теми вакцин в Офісі президента не відповіли, так як висновки були засекречені. Тоді Ганна Коваленко чомусь змовчала.

Артист наводить ще кілька випадків, під час яких позиція чиновниці була показовою.

«Коли СБУ, ДБР і прокуратура взяли на хабарі заступника Ігоря Хоменка, який за версією правоохоронців отримав корупційний відкат у мільйон гривень згідно з договорами, які підписував сам Хоменко, то Ганна Коваленко... здогадайтеся самі. Коли комісія створена Міністром Оборони Тараном, провівши внутрішнє розслідування дійшла до висновків, у яких друг Хомчака, Ігор Хоменко фігурував…, а громадськість дізналася про висновки із преси, Ганна Коваленко... здогадайтеся самі», – наголосив співак.

Тарас Тополя зізнавався: той факт, що Володимир Зеленський призначив Ганну Коваленко на посаду голови ОДА, отримав пояснення. «Проте коли сьогодні Президент назначив Ганну Коваленко губернатором Чернігівщини зі словами що важливо «щоб керівник області була порядною і чесною, і він вважає що вона саме така», я... нарешті прозрів. По-перше, це не її чоловік Руслан Хомчак «подарував» їй Чернігівську область на весілля, як кажуть злі язики! Насправді, це британська розвідка МІ-6 поставила свого суперагента, магістра театрального ремесла Ганну керувати прикордонною областю щоб вберегти всіх нас, нерозумних, від атак супостата із півночі. По друге, все що ставалося раніше, це ж зовсім не рішалово було! Кадри – наше все», – іронізував раніше співак.

Василь Сподаренко

Больше новостей из этой рубрики
все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ