ТОЛЬКО ЧТО

2008.04.23

Открытое письмо коллектива ВАТ «Днепроэнерго»

Наша державна компанія тільки недавно позбавилася приставки «банкрот».

Президенту України

Віктору Андрійовичу Ющенку

Голові Верховної Ради України
Арсенію Петровичу Яценюку

Прем’єр-міністру України
Юлії Володимирівні Тимошенко

Шановний Вікторе Андрійовичу!
Шановний Арсенію Петровичу!
Шановна Юліє Володимирівно!


До Вас звертається колектив одного з ключових енергетичних підприємств України ВАТ «Дніпроенерго».

Ми просимо негайного втручання з боку Президента, Кабінету Міністрів і Верховної Ради для законного вирішення проблем стратегічного для країни енергетичного підприємства, захисту «Дніпроенерго» від повторного банкрутства або бездумної приватизації без будь-яких соціальних гарантій для трудового колективу.

Наша державна компанія тільки недавно позбавилася приставки «банкрот». Шість років наша доля була байдужа державі. І коли нам простягнули руку допомоги вугільні компанії – наші давні партнери, у нас з’явилася надія, що ми зможемо встати на ноги, що з'являться нові соціальні програми, поліпшуватимуться умови праці. І перші результати ми відчули вже цього року: почалися масштабні ремонтні роботи, з’явилося нове устаткування. Адже хто як не вугільники знають, що нам потрібно для нормальної роботи? Ми забули про перебої в постачанні вугілля, життя підприємства залагодилось, і наша молодь відчула впевненість в майбутньому підприємства.

А зараз упевненість у завтрашньому дні тане з кожним днем. Ми не розуміємо, що відбувається. З одного боку ми бачимо, як життя поліпшується, з іншого – публікації в газетах, що «Бізнес-Інвест», компанія, про яку ми навіть не чули і не бачили на жодних з наших зборів, вимагає повернути нас у стан банкрутства.

Ми були глибоко впевнені, що в суді буде покладено край цим безпідставним нападам. Ми хочемо знати, хто це, на якій підставі вони втручаються у справи нашого підприємства. І чому їх підтримують окремі чиновники з міністерств, граючись нашими долями?

Несподіване рішення Верховного Суду України загрожуватиме всьому, що було вже зроблене. На чиїй стороні суд і чиї інтереси він відстоює? Ми не віримо, що суд керувався нормами Закону, тому багатотисячний колектив «Дніпроенерго» не може ухвалити його рішення. Ми готові до кінця захищати свої права.

Пане Президент, Ви почали боротьбу з корупцією! Ви звернули увагу на беззаконня судових органів. Тільки Вам під силу зупинити його!

Трудовий колектив звертається до всіх гілок влади: забезпечте законність, поверніться до своїх передвиборних обіцянок, зробіть так, щоб ваші слова не розходилися зі справою, щоб усім було ясно, що в Україні править Закон.


З надією на перемогу справедливості

Від імені трудового колективу ВАТ «Дніпроенерго»

Голова об’єднаної організації профспілки ВАТ «Дніпроенерго» А.М. Сморода.

Больше новостей из этой рубрики
все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ