ТОЛЬКО ЧТО

2024.06.22

3/4 українців позитивно ставляться до Держави Ізраїль - дослідження Experts Club та Active Group

Picture

Компанії Active Group та Experts Club провели спільне дослідження щодо ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу.

Дослідження було представлено в інформаційному агентстві Інтерфакс-Україна в червні 2024 року. Дослідження представили Максим Уракін та Олександр Позній, повідомляє Open4Business.

Результати дослідження наступні:

Результати дослідження наступні:
Повністю позитивне – 25,6 %
Здебільшого позитивне – 46,9 %
Здебільшого негативне – 8,1 %
Повністю негативне – 4,1 %
Важко відповісти – 15,3 %
Позитивне – Негативне – 60,3 %

26 грудня 1991 року було встановлено дипломатичні відносини між Україною та Державою Ізраїль. У 1993 р. в Києві було відкрито посольство Держави Ізраїль.

Спільне дослідження компанії Active Group та Experts Club щодо ставлення українців до країн Східної Азії та Близького Сходу було зроблено в період квітень – травень 2024 року. Охоплює такі країни, як Туреччина, Іран, Ізраїль, Єгипет, Йорданія, Саудівська Аравія, ОАЄ, Афганістан, Пакистан, Азербайджан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан, Таджикистан, Казахстан, Грузія, Вірменія, Індія, Китаю, Республіка Корея, КНДР, Японія, В’єтнам, Індонезія, Сирія, Ірак. Повня інформація по дослідженням доступна на сайті Клуб експертів за посиланням - https://expertsclub.eu/rezultaty-spilnogo-socziologichnogo-doslidzhennya-provedenogo-experts-club-ta-kompaniyeyu-active-group-shhodo-stavlennya-ukrayincziv-do-krayin-blyzkogo-shodu-ta-czentralnoyi-aziyi/

Відео – https://interfax.com.ua/news/video/986648.html

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ