ТОЛЬКО ЧТО

2024.06.21

ZDOROVI посіли перше місце у номінації «Доброчинність в охороні здоров’я» у Національному конкурсі «Благодійна Україна»-2023»

Picture

У Києві відбулась офіційна церемонія нагородження українських благодійників у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна»-2023». Гуманітарна організація ZDOROVI, яка з першого дня повномасштабного вторгнення створила ефективну систему постачань медичної допомоги по всій Україні та спрямувала свої зусилля на допомогу жертвам військових дій отримала почесне перше місце у номінації "Доброчинність в охороні здоров’я".

Команду благочинців візначили дипломом та унікальною бурштиновою статуеткою «Ангел добра» — спільною розробкою Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів.
Переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України» було визначено серед 1604 претендентів. Кожна конкурсна заява була оцінена незалежною Національною експертною радою, до складу якої входять експерти з різних галузей, запрошені Організатором до участі.

Головна мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки у 27 конкурсних номінацій.

Як зазначає засновниця ZDOROVI Наталія Тулінова: “Ми з особливою вдячністю розділяємо нашу перемогу із медиками, які щоденно рятують життя, надають вчасну допомогу та саможертовно продовжують працювати у найтемніші часи для нашої країни.  Ми вдячні партнерам, які підтримали Україну та нашу гуманітарну місію з першого дня повномасштабного вторгнення. Для нашої команди — це потужний  та натхненний стимул реалізувати й надалі важливі проєкти, які впевнено змінюють сектор охорони здоров’я.”

Раніше гуманітарна організація ZDOROVI увійшла до рейтингу ТОП 100+ транспарентних доброчинних організацій України та посіла 19 місце, а також отримала 5 зірок в Національному рейтингу «Компас благодійності України».

Масштабна гуманітарна місія ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких  ІСАР Єднання,  Global Giving, Americares, USAID, Action Against Hunger, International Rescue Committee, Nova Ukraine, Razom for Ukraine, Stichting Vluchteling, MedGlobal, GIZ, CMMB, MedShare, Міжнародний фонд «Відродження»  та інші благодійні фонди та організації.

 

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ