ТОЛЬКО ЧТО

2024.06.19

ЗСУ вдарили по території Росії ракетами власного виробництва

Українські війська в ніч з 17 на 18 червня завдали ударів по московитських нафтобазах у Ростовській області та Краснодарському краї ракетами “Нептун” вітчизняного виробництва.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Джерела у ВМС ЗС України 18 червня повідомили виданню “Суспільне”, що українські війська вже вдруге застосували протикорабельні ракети “Нептун”, імовірно модифіковані для ураження наземних цілей, по нафтовому терміналу ТОВ “Югнефтехімтранзит” у портовому місті Чушка Краснодарського краю.

Російські ЗМІ повідомили, що вночі місцеві жителі стали свідками вибухів поблизу Чушки, а також, що вогонь пошкодив трубопровід та ділянки з інженерним або технічним обладнанням.

Московитська влада не підтвердила факт удару, але 18 червня Міністерство оборони Московії заявило, що московитські війська перехопили українську ракету “Нептун” у невстановленому районі 17 червня.

Джерела в Службі безпеки України (СБУ) повідомили українським ЗМІ, що українські війська завдали ударів з безпілотників по нафтових терміналах “Азовська” та “Азовнафтопродукт” в місті Азов Ростовської області.

Геолокаційні відеозаписи показують, що пожежа, яка виникла внаслідок цього, тривала в ніч з 17 на 18 червня і протягом усього дня 18 червня. Влада Ростовської області повідомила, що внаслідок ударів загорілися резервуари з нафтою.

Нагадаємо, 31 травня Генеральний штаб ЗСУ підтвердив ураження ракетами “Нептун” нафтового термінала порту “Кавказ” в Краснодарському краї Московії.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ