ТОЛЬКО ЧТО

2024.06.19

Справа Кулініча: близька до зрадника журналістка Вольвач намагається дистанціюватись

Picture

У Шевченківському райсуді Києва стартувала заключна фаза дослідження доказів у справі  ексголови СБУ у Криму Олега Кулініча, який обвинувачується у роботі на ФСБ РФ. Після неї розпочнуться дебати сторін та оголошення вироку.

Із наближенням вироку, який може сягнути довічного позбавлення волі, у близькому оточенні фігуранта занервували.

Йдеться не лише про колишніх співробітників СБУ, близьких до Кулініча, але й про журналістку «Громадського» Ярославу Вольвач, яка адвокатує і просуває інтереси зрадника Кулініча в інформаційному просторі України. Зараз вона намагається дистанціюватись від Кулініча, побоюючись за власну карʼєру.

За даними слідства, Кулініч співпрацював із ФСБ і отримав оперативний псевдонім «Котигорошко». У Москві його підривну діяльність курував так званий «політичний офіс», який організували колишній заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович і колишній голова Адміністрації президента України Андрій Клюєв.

Ще до початку повномасштабного вторгнення РФ Кулініч шпигував на користь країни-агресора, займався розстановкою «своїх людей» у правоохоронних органах України та підбурював громадян до державної зради.

Кулініч обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 111 («Державна зрада»), ч.3 ст.255 («Участь у злочинній організації»), ч.1 ст.263 («Незаконне зберігання вогнепальної зброї»), ч.5 ст.407 («Самовільне залишення місця служби, вчинене військовослужбовцем в умовах воєнного стану»), ч.4 ст. 410 («Привласнення та заволодіння військовою службовою особою зброї та бойових припасів в умовах воєнного стану»).

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ