ТОЛЬКО ЧТО

2024.06.19

Рашисти переконані, що українська держава не існує і не повинна існувати - ISW

Аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) у своєму черговому огляді проаналізували мотиви дій влади Московії із заочного переслідування українських військових та посадовців за законами рашистів – хоча формально ці люди перебувають поза межами московитської юрисдикції.

«Переслідування Кремлем українських військовослужбовців і політичного керівництва (які ведуть цілком законну оборонну війну проти вторгнення іноземної держави) у спосіб, подібний до внутрішніх терористів, підкреслює постійне переконання Росії, що українська держава не існує і не повинна існувати як політичне утворення, відокремлене від Росії», – вважають експерти ISW.

Також аналітики нагадують, що раніше МВС Московії оголосило в розшук багатьох посадових осіб із більшості країн-членів НАТО – «за порушення різних російських законів у той час, як посадові особи перебували у своїх країнах, де російське законодавство не має юрисдикції».

«ISW продовжує оцінювати, що рішення Росії включити західних чиновників у свій список розшуку за порушення російських федеральних законів за межами Росії є частиною її спроб порушити суверенітет держав-членів НАТО та виправдати можливу майбутню російську агресію проти НАТО», – ідеться в огляді ISW.

18 червня МВС Московії оголосило в розшук колишнього заступника міністра оборони України Петра Мехеда та ексзаступника начальника Генштабу ЗСУ Віктора Бокія та заочно висунуло їм звинувачення у невстановлених воєних злочинах.

17 червня Слідчий комітет Московії ухвалив рішення про заочне затримання українського командира за звинуваченням у тому, що командир допоміг збити рашистський літак дальнього радіолокаційного виявлення А-50 у лютому 2024 року, що є законним актом війни та нормальним явищем для двох держав, що перебувають у війні.

Російські чиновники так само тимчасово оголошували в розшук президента України Володимира Зеленського, командувача Сухопутних військ України генерал-лейтенанта Олександра Павлюка та колишнього президента України Петра Порошенка за нібито порушення рашистського законодавства – коли ці посадовці не перебували в Московії.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ