ТОЛЬКО ЧТО

2024.05.17

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

Picture

Команда ZDOROVI за підтримки USAID (Бюро гуманітарної допомоги) та Action Against Hunger (ACF) реалізовують проєкт психологічної підтримки “Ліки для лікарів” для медичних працівників із південно-східного регіону.

Мета проєкту: надати психологічну підтримку медичному персоналу з південно-східного регіону з метою збереження психічного та емоційного здоров’я.

Внаслідок повномасштабного вторгнення медичний персонал, який працює в прифронтових регіонах, стикається із психологічним виснаженням і стресом через нестабільне і травматичне середовище, у якому вони працюють.

Відсутність психологічної підтримки загострює цю проблему, що призводить до високого рівня стресу, виснаження та проблем із психічним здоров’ям. Медичні працівники ризикують відчути довгострокові психологічні наслідки, що зрештою вплинуть на їх здатність надавати якісну допомогу та поставить під загрозу власне благополуччя.

Як зазначає Наталія Тулінова, засновниця ZDOROVI: “Медичні працівники, що залишились на прифронтових територіях працюють в умовах постійної загрози та стресу. Щоденно контактуючи із чужим болем, вони ризикують зіткнутись з емоційним виснаженням. Психолог проєкту виявить наявні психологічні проблеми, навчить медиків справлятись із стресом самостійно, поділиться дієвими рекомендаціями з надання першої психологічної допомоги, які медичні працівники зможуть застосовувати не лише для самолікування, а й в процесі процесі комунікації з пацієнтами.

Проєкт буде реалізований у Миколаївському, Херсонському та Дніпропетровському регіонах в офлайн та онлайн форматах. До участі в офлайн-форматі експертною командою ZDOROVI було відібрано 15 найбільших медичних закладів.

ZDOROVI запрошують медичних працівників із державних закладів з Миколаївського, Херсонського та Дніпропетровського регіону долучитись до онлайн-тренінгів. Щоб взяти участь медичні працівники мають зареєструватись за посиланням:

Результатом проходження тренінгу буде виявлення психологом рівня вигорання, систематизація та отримання знань медиками про надання першої психологічної допомоги, здобуття практик, які допоможуть знизити рівень стресу.

Програма онлайн-тренінгу:

  • Основи надання Першої психологічної допомоги (ППД).
  • Бліц-тест з визначення рівня синдрому вигорання.
  • Диспут “Турбота про себе чи пацієнта: як фахівцю подбати і про себе”.
  • Практикум з саморегуляції та самопідтримки.

Інформація про психологиню:
Олена Дорогавцева — дійсна спільчанка Національної психологічної асоціації, керівниця Луганського обласного осередку ВГО «Арттерапевтична асоціація», спеціальна психологиня, нейропсихологиня, арттерапевтка, травмафокусована терапевтка, медіаторка, фасилітаторка, консультантка телефонної лінії психологічної допомоги.

Проєкт реалізується за підтримки USAID (Бюро гуманітарної допомоги) та Action Against Hunger (ACF).

Больше новостей из этой рубрики
все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ