ТОЛЬКО ЧТО

2024.02.28

"Дронарня" готує інженерів БпЛА за підтримки FAVBET Tech

Picture

Українська IT-компанія FAVBET Tech оголосила про партнерство з майстернею дронів "Дронарнею" - лабораторією БпЛА, що працює як R&D-центр та зосереджується на розробці і впровадженні нових технологій у сфері безпілотних авіаційних систем. Про це повідомлеє компанія.

Партнерство FAVBET Tech та "Дронарні" має на меті допомогти українським військовим та збільшити виробництво дронів для фронту. Дві команди також займатимуться спільними науково-дослідними проєктами.

Сьогодні учасники "Дронарні" займаються збіркою дронів під потреби власних підрозділів. Основні цілі - це розвідка та бойові задачі. Частина вже має власних "пташок", які планують покращувати завдяки знанням здобутим на курсі.

"Ми дуже раді, коли наші учасники розгортають польові майстерні для ремонту і сервісу дронів після проходження курсу нашої інженерної ініціативи. Завдяки співпраці з FAVBET Tech, сьогодні ми маємо ще більше ресурсів для якісної підготовки наших військовослужбовців", - розповідають у "Дронарні".

Фото: учні "Дронарні" за робочими станціями

Дрони - один з найефективніших засобів ураження ворожих сил в арсеналі українського війська. Тому важливо, щоб українські військові не лише вміли керувати дронами, а й мали необхідні інженерні навички по збірці, сервісу та ремонту FPV-дронів.

Саме такі знання дають захисникам "Дронарня" разом з FAVBET Tech - українською IT-компанією, що спеціалізується на розробці високонавантажених систем та з перших днів повномасштабного вторгнення розробляє ПЗ для потреб ЗСУ.

"Проєкти, подібні "Дронарні", мають зростати та ставати не поодинокими ініціативами, а системним явищем. Значення дронів у сучасній війні складно переоцінити, тому Україні важливо мати розгалужену технологічну та освітню інфраструктуру, здатну закривати потребу у досвідчених військових спеціалістах у цій галузі. Роботу в цьому напрямі ми зараз вважаємо пріоритетом для компанії", - розповідає СЕО FAVBET Tech Артем Скрипник.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ