вологість:
тиск:
вітер:
Президент України Володимир Зеленський наразі не бачить потреби у мобілізації 500 тисяч осіб. Однією з причин, яку він назвав, є фінансування, яке буде виділятися з українського бюджету.
Про це він сказав в інтерв’ю британському телеканалу Channel 4 News.
“Я поки що не побачив достатньо зрозумілих деталей, щоб сказати, що пів мільйона треба мобілізувати”, — сказав він.
Зеленський підкреслив, що гроші на мобілізацію мають іти не від іноземних партнерів, а з державного бюджету України.
Він також вказав на необхідність справедливого та розумного закону про мобілізацію, який надасть військовим зрозумілу перспективу та підготовку.
Мобілізацію Зеленський також розглядає як питання справедливості для тих, хто вже бере участь у війні внаслідок російської агресії.
Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що Україні ніколи не буде достатньо людей для мобілізації військових сил у порівнянні з Московією.
Нагадаємо, 11 січня Міністерство оборони України підготувало нову редакцію законопроєкту про мобілізацію — оновлений документ найближчим часом скерують на погодження уряду.