ТОЛЬКО ЧТО

2023.09.27

Вагнерівці повернулися воювати в Україну

Picture

Колишні найманці ПВК "Вагнер", які були у Білорусі, підписали контракт з Міноборони РФ і перемістилися на східний напрямок фронту в Україні. Частина бойовиків відправилася в Африку. 

Про це повідомив речник Східного угруповання військ Ілля Євлаш в коментарі журналістам.

"Колишні військовослужбовці приватної військової компанії "Вагнер" зараз дійсно присутні на території східного угруповування військ. 

Вони беруть участь в бойових діях. Зокрема, вони надходять з території Білорусі, де були їхні табори. 

Зараз їх розформовують. Ці військовослужбовці надходять до різних підрозділів – частина з них відправляється в Африку, деякі перепідписують контракти з Міноборони ЗС РФ і бере участь (у війні - ред.) на різних посадах, зокрема, на інструкторських. Дехто йде у звичайні бойові підрозділи.

Вони не несуть такої загрози як це було, наприклад, ще рік тому через втрату їхнього головного ватажка Євгенія Пригожина" - зазначив Євлаш. 

Речник східних сил оборони додав, що таким чином російські найманці навряд чи зможуть нести таку загрозу як раніше.

У прикордонній службі УП уточнили, що на території Білорусі перебувало понад 6 тисяч вагнерівців. Наразі, за словами  речника ДПСУ Андрія Демченка, в Білорусі залишилось близько 500 бойовиків.

До того оператор аеророзвідки підрозділу Code 9.2 у складі 92-ї бригади ЗСУ у коментарі CNN заявив, що вагнерівці повернулися в район Бахмута. 

За словами бійця, найманці швидко змінили командирів і повернулися в Бахмут.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ