ТОЛЬКО ЧТО

2023.09.18

Україна разом з ZDOROVI розширює фундаментальну міжнародну співпрацю у сфері охорони здоров’я

Picture

У ці повні випробувань місяці та роки вибудовується фундаментальна платформа повноцінної участі нашої країни у світовій системі охорони здоров’я.

У вересні представники команди гуманітарної агенції ZDOROVI взяли участь у двох великих міжнародних подіях – Summit of First Ladies and Gentlemen та Americares Ukraine Partner Summit. Про це розповіла засновниця Національного агентства гуманітарної допомоги ZDOROVI Наталія Тулінова.

За її словами, у заході Americares Ukraine Partner Summit обговорювалася підтримка медичних закладів України та забезпечення доступу пацієнтів до медичної допомоги на окупованих та прифронтових територіях.

Учасники команди ZDOROVI поділилися своїм досвідом організації процесів доставки гуманітарної медичної допомоги до лікарень в області, із складною ситуацією у сфері безпеки, досвідом ефективної взаємодії з міжнародними донорами та реалізації великих гуманітарних проектів та місій.

«Ми будуємо благодійну організацію, яка у найменших деталях відповідає стандартам роботи у міжнародній спільноті, щоб наші донори та партнери були впевнені у прозорості процесів пов’язаних із гуманітарною допомогою Україні», — пояснила засновниця агентства ZDOROVI Наталія Тулінова.

Вона зазначила, що організація проводить аналітичну, моніторингову, комунікаційну роботу щодо виявлення невідкладних потреб галузі та забезпечення медичних закладів необхідною допомогою, бере участь у побудові мережі міжнародних партнерств для підтримки медичного сектору України.

«Наразі фактично будується фундаментальна платформа повноцінної участі нашої країни у світовій системі охорони здоров’я. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб наші партнери були впевнені у надійності та прозорості співпраці», — наголосила Тулінова.

У серпні команда ZDOROVI передала до українських лікарень 29 тонн гуманітарної допомоги у 49 населених пунктах по всій країні. Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – ICAP Єднання, MedShare, Embrace, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організації.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ