ТОЛЬКО ЧТО

2023.09.18

Майже 3600 громадян РФ залишать Латвію, бо не склали іспит на знання державної мови

Вже наступного тижня близько 3600 громадян Московії отримають сповіщення про те, що вони мають покинути Латвію протягом трьох місяців.

Про це пише Delfi із посиланням на  TV3 "Nekā personīga".

"Тим, хто не склав іспит і не подав заявку, наступного тижня буде надіслано лист про те, що їх буде приблизно 3600, які повинні залишити Латвію", -  зазначила представниця Управління у справах громадянства та міграції (УСГМ) Майра Розе.

"Є ще одна категорія, яка вважала, що їм допоможе Конституційний суд. Їм сказали: сидіть спокійно, усе владнається. Вони програли, звісно, вони втрачають посвідку на проживання. Ці люди зможуть спробувати отримати дозвіл без послаблень – як будь-який інший громадянин Росії, а не давній житель Латвії", - зазначила вона.

З 25 тисяч громадян РФ, які підпадають під дію нового закону, 14 тисяч подали документи на отримання статусу постійного жителя Латвії. Крім того, тисяча осіб подала заяву на отримання посвідки на проживання, оскільки не знала, що Сейм продовжить можливість складання іспиту. На повторний іспит подали заявку 6700 людей.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ