ТОЛЬКО ЧТО

2023.08.31

Україні вдалося вразити ціль за 700 км власною далекобійною зброєю

Picture

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості повідомило про успішне застосування далекобійної зброї українського виробництва: вдалося вразити ціль за 700 кілометрів.

Про це йде мова в повідомленні президента Володимира Зеленського.

Зеленський розповів, що про успішне використання української зброї йому доповіли на селекторній нараді. Про яку саме йдеться зброю, він не уточнив.

"Заслухав доповідь Головкома про ситуацію на полі бою. Оборонні та наступальні дії. Наш рух уперед не зупиняється, - сказав Зеленський. - Міноборони – про надходження зброї та боєприпасів. Зокрема, отримання великої партії броньованих "медеваків" – те, що зараз дуже потрібно. Мінстратегпром – про власне виробництво. Успішне застосування нашої далекобійної зброї: ціль уражена за 700 кілометрів!".

Больше новостей из этой рубрики
все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ