ТОЛЬКО ЧТО

2022.07.23

Рашисти взялися за патріотичне виховання українських дітей

Picture

Рашисти на тимчасово окупованих територіях продовжують вживати заходів щодо «виховання» проросійських настроїв серед української молоді.

Про це заявили в американському Інституті вивчення війни (ISW).

Там пояснили, що за повідомленням Головного управління розвідки Міноборони України, московитська окупаційна влада в Херсонській області створює молодіжні громадські організації та конкурси з метою подальшого проросійського «військово-патріотичного виховання» українських дітей.

А створений Силами спеціальних операцій України сайт «Спротив» повідомив, що росіяни нібито для «відрядження» хочуть завезти з Московщини ще 250 вчителів для роботи на тимчасово окупованих територіях України.

«Завданням цих вчителів стане пропаганда українським дітям та організація “навчального процесу” російською мовою, тобто русифікація», — йдеться у повідомленні на сайті «Спротив».

Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.

По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська РФ перейшли кордон під Харковом.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі. Кацапи розпочали інтенсивний обстріл підрозділів ЗСУ, українська армія дає відсіч російським військам.

В екстреному режимі працює Рада національної безпеки та оборони. Введено військовий стан. Україна офіційно направила позов проти Московії до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Під час війни рашисти обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. Також рашисти влаштовують геноцид українців у захоплених населених пунктах та масово ґвалтують жінок та дітей.

Веніамін Цвєтков

Фото: www.unicef.org

Больше новостей из этой рубрики
все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ