ТОЛЬКО ЧТО

2022.07.19

"Війна буде продовжуватися": в Європі обіцяють Україні більше зброї

Picture

Україна потребує більше зброї для захисту своєї свободи і незалежності і отримає її. Про це віце-президент Європейської комісії, високий представник ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Жозеп Боррель сказав на брифінгу у Брюсселі після засідання Ради ЄС з закордонних справ.

"Росія намагається знищити Україну і українську націю і водночас розв'язує глобальну кризу продовольства та енергетичну кризу. Міністри одностайно погодились з потребою продовжувати рішуче виступати на стороні України і надавати Україні усю нашу підтримку у її боротьбі за свободу і незалежність. Україна потребує більше зброї. Ми їх забезпечимо нею. Війна буде продовжуватися. Ми будемо продовжувати підтримувати", - наголосив Боррель.

У цьому зв'язку він сказав, що запропонував схвалити в рамках Європейського фонду миру п'ятий транш військової допомоги Україні у розмірі додаткових 500 мільйонів євро.

"Була політична згода щодо підтримки цієї пропозиції. Рішення буде ухвалене наступними днями, але сьогодні міністри погодились з цим", - сказав Боррель.

 

Автор: Анастасия Маркина

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ