ТОЛЬКО ЧТО

2022.07.13

Білоруси на Волині можуть дійти до Варшавської траси

Picture

Керівник штабу загону спеціального призначення “Любарт” Андрій Дяченко розповів про готовість Волині до збройного нападу з боку Білорусі

Про це він розповів в етері програми “Прайм-Тайм”, повідомляє онлайн-газета "ПолітАрена".

За словами військового, напад з півночі на Волинь може призвести до певної кількості жертв та руйнувань. Однак він переконаний, що далі Варшавської траси ворожі війська просунутись не зможуть.

Андрій Дяченко також зазначив, що всі можливі напрямки та сценарії нападу з території Білорусі прораховані, а бійці готові гідно зустрічати ворога.

Крім того, він додав, що боєздатність білоруської армії сумнівна і такий крок призведе лише до краху режиму Лукашенка.

Голова Волинської обласної адміністрації Юрій Погуляйко під час телерадіомаратону у студії ТРК “Аверс” заявив таке: “Ми межуємо з Білоруссю на відрізку кордону протяжністю 214 кілометрів. Є проблемні ділянки. У нас було багато часу, аби підготуватися. Із перших днів воєнного стану ми провели багато роботи. Це і будівництво фортифікаційних споруд, і зведення інших споруд, загороджень. Ми готові до будь-яких дій від військових із Білорусі. Якщо вони будуть, то буде достойна відповідь. Ми продовжуємо працювати кожного дня, удосконалюємося, риємо, копаємо, мінуємо”.

На його думку, нападу з Білорусі не буде, однак загроза така є і розслаблятися не варто. Також метою інформаційних вкидів щодо ймовірного порушення кордону з боку сусідньої держави – психологійний тиск.

Погуляйко також додав, що в населених пунктах, які межують із Білоруссю, не хочуть розселятися внутрішньо переміщені особи, які прибули на Волинь. Також туди не хочуть передислоковуватися релоковані підприємства.

“Наприклад, зараз ми готові надати 90 об’єктів, куди можна перевозити і малі, і великі підприємства, і будівельні, і дорожні організації. Ми щодня моніторимо ситуацію. Але підприємці з Донецької, Луганської, Запорізької областей не хочуть до нас їхати. Всього було переміщено тільки 16 невеликих підприємств за цей час. Чомусь інформація гуляє така, що в нас небезпечно… Це неправда”, – акцентував голова ОВА.

Вранці 24 лютого рашистська Московщина розпочала повномасштабну війну проти України.

По кількох військових об'єктах у Києві, Харкові та Дніпрі було завдано ракетних ударів, а війська РФ перейшли кордон під Харковом.

ЗСУ, всі спеціальні та силові служби держави піднято по тривозі. Кацапи розпочали інтенсивний обстріл підрозділів ЗСУ, українська армія дає відсіч російським військам.

В екстреному режимі працює Рада національної безпеки та оборони. Введено військовий стан. Україна офіційно направила позов проти Московії до Міжнародного суду ООН у Гаазі.

Під час війни рашисти обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури України, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет. Також рашисти влаштовують геноцид українців у захоплених населених пунктах та масово ґвалтують жінок та дітей.

Веніамін Цвєтков

Больше новостей из этой рубрики
все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ