ТОЛЬКО ЧТО

2019.02.11

Поліція вже відкрила десятки кримінальних проваджень, пов'язаних із підкупом виборців

Усього з початку виборчої кампанії поліцейські відкрили 38 справ, пов’язаних з виборами

За добу Національна поліція відкрила три кримінальні провадження за підкуп виборців у ході кампанії на виборах 2019. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу відомства.

Вказано, що порушення зареєстровані 10 лютого у Чернігівській, Харківській та Тернопільській областях. Всього з початку виборчої кампанії поліцейські відкрили 38 кримінальних проваджень, пов’язаних з виборами. За трьома з них порушникам вже обрано запобіжні заходи.

"Вчора до поліції звернувся пенсіонер з Тернополя та повідомив, що невідомий по мобільному телефону здійснює підкуп виборців на користь одного з кандидата в президенти України. Аналогічні повідомлення надійшли від мешканців Харкова та міста Прилуки Чернігівської області. За цими трьома фактами відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України", - сказано у повідомленні.

Крім того, вказано, що за минулу добу на території держави зареєстровано 62 повідомлення про події, пов’язані з виборами. А з початку передвиборчої кампанії - 1041 повідомлення.

"З них за 38 фактами відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За трьома з них порушникам вже обрано запобіжні заходи. Також складено 266 адміністративних протоколи. Проводиться перевірка щодо 241 повідомлення", - додали у поліції.

Нагадаємо, станом на 6 лютого поліція відкрила ще три кримінальні провадження за інформацією про порушення виборчого законодавства. Зазначалося, що всього з початку президентської виборчої кампанії поліція відкрила 19 кримінальних проваджень і склала 170 адміністративних матеріалів за фактами порушення у виборчій сфері.

Як відомо, комітет Верховної ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності підтримав проект закону №8270 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства".

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий

СТЕНКА НА СТЕНКУ

Загрузка...