УВИДЕНО

2017.03.16

Митрополит УПЦ (Московского патрирхата) оказался падким на земные богатства

У промосковского попа журналисты нашли миллионные сбережения.

Picture

В Евангелии от Луки (глава 16, ст. 13-15) написано: "13 Никакой слуга не может служить двум господам, ибо или одного будет ненавидеть, а другого любить, или одному станет усердствовать, а о другом нерадеть. Не можете служить Богу и маммоне.

14 Слышали всё это и фарисеи, которые были сребролюбивы, и они смеялись над Ним.

15 Он сказал им: вы выказываете себя праведниками пред людьми, но Бог знает сердца́ ваши, ибо что высоко у людей, то́ мерзость пред Богом".

Митрополит Харьковский и Богодуховский Онуфрий (Легкий) Украинской Православной Церкви (Московского Патриархата) имеет дома по 500 квадратных метров, вип-квартиры и земельные участки в самых дорогих местах.

Об этом говорится в сюжете передачи «Гроші» (язык оригинала – украинский).

Зокрема, у житловому комплексі "Садова гірка", де мешкають найбагатші люди Харкова, на митрополита зареєстровані дві квартири і два паркомісця. Водночас місцеві активісти розповідають, що ймовірним місцем його проживання може бути інший харківський мікрорайон мільйонерів: там митрополиту належать три будинки і дві земельні ділянки. За оцінками експертів, ділянка там може коштувати 250-550 тисяч доларів.

За реєстром, митрополиту належать чотири ділянки - це більш ніж півгектара землі у затишному лісі на узбережжі водосховища. На мапі можна побачити ще й маєток із басейном.

Володіння церковнослужителя розташовані вглибині лісу, але проїзд до них перекритий, тож простим смертним ця ділянка лісу тепер недоступна. Згідно з публічною кадастровою картою, ці ділянки йому не належать, а значить, були захоплені незаконно.

Загальні цифри свідчать про те, що майно обійшлося Онуфрію від 4,5 до 7,5 мільйона доларів. Разом із рідним братом Яромиром Легким, що нині є секретарем тієї ж самої харківської єпархії, у митрополита є бізнес: вони заснували фірму "Укрзембудтур". Насправді вона виявилася "пустишкою": жодних ознак діяльності за вказаною адресою немає.

Бізнесу немає, проте автівки у митрополита бізнес-класу є. У пошані у митрополита і його брата люксові іномарки. На владику Онуфрія (Легкого) зареєстрований Mercedes-Benz S-класу - улюблене авто усіх можновладців, ціни на яке починаються від 45 тисяч доларів.

Його брат Яромир теж користується машиною представницького класу - Mercedes GL 550. Ціна - приблизно 40 тисяч доларів. До речі, саме на цій автівці Яромира Легкого затримували у стані алкогольного сп’яніння. Цю скандальну інформацію журналісти знайшли у реєстрі судових рішень.

Больше новостей из этой рубрики

Читайте Также

все новости из этой рубрики

Маразмарий